Drobečková navigace

Titulní strana || O knihovně > Kontakty

Ústřední knihovna PrF

Výpůjční služby knihovna@law.muni.cz
    + 420 604 225 661
  + 420 549 49 1220
Rezervace studijních boxů box@law.muni.cz
Meziknihovní výpůjční služba  mvs@law.muni.cz



Vedoucí knihovny

Mgr. Petra Georgala Petra.Georgala@law.muni.cz + 420 549 49 12 08

Zástupce vedoucího knihovny

Mgr. Hana Rymešová Hana.Rymesova@law.muni.cz + 420 549 49 67 55

Výpůjční služby

Lenka Audyová Lenka.Audyova@law.muni.cz + 420 549 49 62 99
Bc. Lucie Pěršalová Lucie.Persalova@law.muni.cz + 420 549 49 86 01
Jitka Reiningerová Jitka.Reiningerova@law.muni.cz + 420 549 49 87 23
Klára Slámová Klara.Slamova@law.muni.cz
+ 420 549 49 67 52
Mgr. Hana Sloupenská Hana.Sloupenska@law.muni.cz + 420 549 49 60 34
Zlatuše Smutná Zlatuse.Smutna@law.muni.cz + 420 549 49 70 68
Alice Stojanová Alice.Stojanova@law.muni.cz + 420 549 49 71 84

Akvizice

Nákup knih a časopisů

Mgr. Hana Rymešová Hana.Rymesova@law.muni.cz + 420 549 49 67 55

Zpracování fondu (mimo periodik)

Blanka Hönigová Blanka.Honigova@law.muni.cz + 420 549 49 42 21

Evropské dokumentační středisko a elektronické informační zdroje

Mgr. Hana Sloupenská Hana.Sloupenska@law.muni.cz + 420 549 49 60 34

Korespondenční adresa

Právnická fakulta, MU
Ústřední knihovna
Veveří 70, 611 80 Brno


RSS Webdesign: NETservis s.r.o. copyright © Masarykova univerzita 2014